Adengo 315 SC jest herbicydem – koncentratem w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Przeznaczony jest do stosowania doglebowego lub nalistnego. Zwalcza chwasty roczne jednoliścienne i dwuliścienne w uprawie kukurydzy.
Adengo 315 SC to herbicyd selektywny mający działanie układowe. Pobierany jest zarówno przez korzenie, jak i łodygi i liście kiełkujących chwastów. Po użyciu środka chwasty nie wschodzą albo krótko po wschodach bieleją, przestają rosnąć i zamierają. Wilgotna gleba służy znacznej aktywności środka w glebie i pozwala na utrzymanie go w dłuższym okresie.
Specyfikacja
Typ
herbicyd
Przeznaczenie
kukurydza
Główne zalety
aktywność przez długi czas
połączenie dwóch substancji czynnych wzajemnie uzupełniających się
pobierany przez korzenie, łodygi i liście kiełkujących chwastów
Skład
tienkarbazon metylu – (związek z grupy triazolinonów) – 90 g/l (7,6%)
izoksaflutol – (związek z grupy izoksazoli) – 225 g/l (19,1%)
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.